Galda hokejisti piedalās starptautiskās sacensībās

Novembra pēdējā dienā Rīgas Kultūru vidusskolā tika aizvadīts lielākais galda hokeja turnīrs Latvijā – Rīgas kauss. Šajās sacensībās debitēja Krišjānis (4.a) un Jēkabs (6.a), savukārt Emīlam Matiasam (6.a) šīs bija otrās sacensības. Visiem 3 puišiem turnīrs bija jāsāk no kvalifikācijas kārtas un visi arī to sekmīgi pārvarēja. Jēkabs ar Emīlu ierindojās otrajā vietā, bet Krišjānis 4. vietā savās kvalifikācijas grupās. Vēlāk viņiem pievienojās arī Gustavs, Ēriks un brāļi Kristaps un Edgars. Vissekmīgāk turnīru aizvadīja Kristaps, kurš iekļuva augstākajā līgā un ieņēma 74. vietu kopvērtējumā. Edgars, Ēriks un Gustavs kopīgi spēlēja 4.līgā, kur visveiksmīgākais bija Edgars un ieņēma 2.vietu līga (122. kopvērtējumā), Ēriks ierindojās 8., bet Gustavs 11. vietā, attiecīgi 128. un 131. vietā kopvērtējumā. Jēkabs un Emīls satikās 5.līgā, kopvērtējumā ieņemot attiecīgi 152. un 157. vietu. Krišjānis ieņēma 168. vietu kopvērtējumā starp 208 dalībniekiem. Rīgas Kauss ir lielākais ikgadējais starptautiskais galda hokeja turnīrs Latvijā. To organizē Latvijas Galda hokeja federācija un šis turnīrs ir iekļauts Pasaules galda hokeja tūrē kā Super Sērijas turnīrs. Tāpēc jo īpaši lepojamies ar mūsu skolas galda hokejistu panākumiem un dalību šajās nopietnajās sacensībās!