Vienmēr var priecāties par sasniegumiem

13. oktobrī Inčukalnā norisinājās Latvia Open un Latvia Open amatieriem sacensības galda hokejā. Amatieru turnīrā 3.vietu kopvērtējumā un 2.vietu bērnu grupā izcīnīja Rūdolfs no 4.b klases. Savukārt Gustavs (4.a) palika uzreiz pirmais aiz play-off zonas – 9.vietā kopvērtējumā. Latvia Open turnīrā 66. vietā ierindojās Edgars no 6.a klases, savukārt Kristaps (12.b), spēlējot ar savainojumu, par godu skolai ieņēma 69.pozīciju. Paldies arī Rihardam (12.b), kurš šoreiz sacensībās nepiedalījās, bet atbalstīja savējos un palīdzēja Rūdolfam sasniegt pusfinālu amatieru turnīrā. Esam priecīgi, ka varam startēt tik nopietnās sacensībās. Un par to paldies mūsu galda hokeja entuziastiem Kristapam, Rihardam un Markam no 12.b klases!