Veiksmīgi aizvadīts skolas galda hokeja turnīrs

18. oktobrī skolā aizvadītas galda hokeja sacensības 3.-12. klašu skolēniem. Ļoti aizraujošās cīņās savu čempiona titulu nosargāja Rūdolfs Pilāns (4.b), 2.vietu izcīnīja Ēriks Zaics (5.a), 3.vietas gods Gustavam Keisteram (4.a). Turnīra lielākais pārsteigums bija Katrīna Novkunska (12.b), kas ierindojās 4.vietā kopvērtējumā, 1.vietā meiteņu kategorijā un 1.vietā īpašajā nominācijā- spēlētāji, kas nav apmeklējuši galda hokeju treniņus pēdējā gada laikā. Katrīna līdz pat pusfināla trešajai spēlei nebija ielaidusi nevienus vārtus, bet beigās pusfinālā tomēr nācās ciest 3 zaudējumus pēc kārtas.
2.vietu sieviešu nominācijā izcīnīja Terēze Brence (12.b), bet 3.vietā – Karīna Dzene (4.b) 3.-4. klašu grupā zēniem 1. vieta Rūdolfam, 2. – Gustavam, 3.- Viestardam Jirgensonam (4.a). 5.-12. klašu grupā zēniem 1. vietā ir Ēriks , 2. – Ģirts Frišmanis (12.b), 3. – Edgars Naglis (6.a)
Īpašajā nominācijā spēlētājiem, kas nav apmeklējuši galda hokeja treniņus, 1.vietā Katrīna, 2. – Daniils Semjonovs (6.b), 3. – Mārtiņš Dukaļskis (9.a). Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un tiesnešiem par godīgu tiesāšanu. Īpašu paldies sacensību organizētāji saka skolotājam Arnim Daukstam, kurš vienīgais no skolotājiem piedalījās turnīrā, ieņemot 2.vietu savā apakšgrupā.
Gaidīsim ziemā starpklašu sacensības komandām un skolas turnīru pavasarī! Paldies turnīra organizētājiem – Kristapam, Rihardam un Markam no 12.b klases.