Skolas galda hokeja entuziasti piedalās Latvijas čempionātā

14. aprīlī Inčukalnā norisinājās Latvijas čempionāts galda hokejā junioriem, kurā piedalījās arī 8 mūsu skolas skolēni. 6 no viņiem Latvijas čempionātā spēlēja pirmo reizi, savukārt trijiem tās bija pirmās sacensības šajā sporta veidā. Spraigās un aizraujošās cīņās 13. vietu turnīrā izcīnīja Kristaps (11.b), savukārt viņa klasesbiedrs Marks ierindojās 24.vietā. Markam apakšgrupā pietrūka tikai viens punkts, lai iekļūtu 1. līgā un spēlētu kopā ar 16 stiprākajiem Latvijas junioriem. 22. un 23.vietu čempionātā ieguva Edgars un Jēkabs (5.a), viņi arī izcīnīja attiecīgi 5. un 6.vietu starp jaunākajiem junioriem, kā arī 1. un 2. vietu debitantiem. 34., 35., 37. un 38. vietu attiecīgi izcīnīja Rūdolfs (3.b), Gustavs (3.a), Anders un Kārlis (3.b). Novēlam visiem veiksmi 28. aprīlī, kad Inčukalnā norisināsies Latvijas čempionāts galda hokejā Open klasē! Vairāk par čempionātu http://www.galdahokejs.lv/