Iesākusies galda hokeja jaunā sezona

21.septembrī Inčukalnā sākās jaunā galda hokeja sezona Latvijā ar Latvijas kausa un Amatieru līgas 1.posmu. Rīgas 69.vidusskolu pārstāvēja 7 dalībnieki. Amatieru līgā debitēja Karīna no 5.b klases, kas ieņēma 3.vietu sieviešu konkurencē un 28.vietu sacensību kopvērtējumā. Alekss no 5.a ieņēma 20.vietu kopvērtējumā un 11.vietu U14 klasē. Latvijas kausā pilnvērtīgi debitēja Ēriks no 6.a klases, Gustavs no 5.a un mūsu skolas absolvents Rihards Mazitāns. Gustavs izcīnīja 2.vietu U14 klasē un 49.vietu kopvērtējumā, bet Ēriks šoreiz palika 4.vietā U14 klasē un kopumā 55.vietā. Rihards ieņēma 58.vietu kopvērtējumā, savukārt Edgars no 7.b klases – 42.vietu kopvērtējumā un 17.vietu junioru grupā. Bet mūsu galda hokeja pulciņa vadītājs Kristaps Naglis “aizspēlējās” līdz 19.vietai Latvijas kausa 1.posmā. Apsveicam!