Galda hokejisti iesāk sezonu

19. septembrī tika noslēgta iepriekšēja sezona galda hokejā ar Latvijas Čempionātu junioriem, dāmām un veterāniem. Junioru sacensībās Rīgas 69.vidusskolas komandu pārstāvēja 5 skolēni: Edgars Naglis, Emīls Matiass Reinfelds, Alekss Skudrītis, Jēkabs Reķis un Ēriks Zaics (nu jau mūsu bijušie skolēni). Augstākajā līgā iekļuva Edgars un turnīru noslēdza 11. vietā, pārējie cīnījās 2. līgā, Alekss izcīnīja 27., Ēriks – 28., Jēkabs 30. un Emīls 31. vietu 46 dalībnieku konkurencē. Savukārt U13 kategorijā visi mūsējie ierindojās no 6. līdz 9. vietai. Nedēļu pirms šī turnīra uz Valmieras kausa sacensībām aizbrauca Edgars, Kristaps, Ēriks un Jēkabs. Tur 3. vietu izcīnīja Edgars. Novēlam panākumus mūsu galda hokejistiem jaunajā sezonā!