Debija un personīgie sasniegumi galda hokeja sacensībās

18. janvārī Rīgas Kultūru vidusskolā aizvadītas sacensības galda hokejā – Amatieru līgas 3. posms un Latvijas Komandu čempionāts. Mūsu skolu pārstāvēja 11 dalībnieki, kas ir jauns mūsu dalībnieku rekords. Amatieru līgā savu debiju sacensībās piedzīvoja Alma Biltaure (3.b) un Niklāvs Pēteris Sviklis. Alma ieņēma 50. vietu kopvērtējumā un 9. vietu sieviešu kategorijā, savukārt Niklāvs izcīnīja 23. vietu kopvērtējumā un 14. vietu U14 grupā, Amatieru līgā spēlēja arī Krišjānis Timbers (4.a), Emīls Matiass Reinfelds, Jēkabs Reķis (abi 6.a) un Karīna Dzene (5.b), Krišjānis ieņēma 24. vietu kopvērtējumā un 15. vietu U14 grupā, Emīls ieņēma 19. vietu kopvērtējumā un 11. vietu U14 grupā, savukārt Jēkabs atrodams par 2 vietām augstāk abās nominācijās – 17. vieta kopvērtējumā un 9. vieta U14 grupā. Karīna izcīnīja 6. vietu sieviešu nominācijā, šobrīd ieņemot arī 3. vietu sieviešu sezonas kopvērtējumā, un 41. vietu turnīra kopvērtējumā. Latvijas Komandu čempionātā Kristaps un Rihards apvienojās ar kolēģiem no Valmieras Jāni Rektiņu un Sandi Krastu, kopīgi pārstāvot Valmieras KŽDC/Rīgas 69. vidusskolas apvienoto komandu. Komanda ieņēma 13. vietu kopvērtējumā, tostarp turnīra gaitā negaidīti pārliecinoši zaudējot savai apvienotajai junioru komandai Burtnieku MJIC/Rīgas 69. vidusskola, kuru pārstāvēja Jānis Lubāns no Burtniekiem, Gustavs Keisters (5.a), Edgars Naglis (7.a) un Alekss Skudrītis (5.a). Apvienotajai junioru komandai izdevās ieņemt 12. vietu kopvērtējumā un 4. vietu junioru komandu konkurencē. Paldies Karīnas, Niklāva, Emīla un Edgara vecākiem par atbalstu ar transportu, lai visi varētu veiksmīgi nokļūt sacensībās!