Direktore: Nora Smilga
Direktores vietnieces izglītības jomā:
Elga Krone-Kalniņa
Ārija Vicinska
Dace Purvaine
Direktores vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā: Dina Svikle
Biroja administratore: Sanita Puķīte
Pedagoģisko darbinieku saraksts 2023./2024.m.g.
Akmentiņa Daiga | matemātikas skolotāja | 5.b klases audzinātāja |
Alksne Vineta | 1. – 4. klašu skolotāja, mācīšanās konsultants | 2.b klases audzinātāja |
Aļeksejeva Ludmila | pagarinātās dienas grupas skolotāja, pedagoga palīgs | 3.a klases audzinātāja |
Ametere Dace | florbola pulciņa vadītāja | |
Apse Daiga | Latviešu valodas skolotāja, bibliotekāre | 6.a klases audzinātāja |
Apsīte Žanete | mūzikas skolotāja, personības pārmaiņu procesa “Līderis manī “ mentors, instrumentālā ansambļa vadītāja | 8.a klases audzinātāja |
Aseriņš Roberts | sākumskolas skolotājs | 2.a klases audzinātājs |
Baturoviča Sanda | tautas deju pulciņa skolotāja | |
Bezdelīga Elēna | pagarinātās dienas grupas skolotāja | |
Birska Dzintra | ķīmijas un dabaszinību skolotāja | |
Broka Una | vācu valodas skolotāja | |
Bumbiere Daina | logopēds | |
Buile Natālija | ģeogrāfijas skolotāja | |
Dauksts Arnis | bioloģijas skolotājs | 9.a klases audzinātājs |
Dekšeniece Dace | datorikas, dizaina un tehnoloģiju skolotāja | |
Fenska Ināra | mūzikas skolotāja, 1.klašu kora vadītāja | |
Gaiķe Līga | mūzikas skolotāja, 2. – 4. klašu kora vadītāja | |
Gaiķis Jānis | dizaina un tehnoloģiju skolotājs | |
Gosa Vita | 1. – 4. klašu skolotāja | 1.a klases audzinātāja |
Illarionova Adelīna | sporta skolotāja, volejbola pulciņa skolotāja | |
Jargans Ilmārs | vides pulciņa skolotājs | |
Kalna Laura | vizuālās mākslas skolotāja | |
Krauze Liene | sporta un datorikas skolotāja, robotikas un vispārējās fiziskās sagatavotības pulciņu skolotāja, tehnoloģiju mentors | 9.b klases audzinātāja |
Krone-Kalniņa Elga | direktores vietniece izglītības jomā, vizuālās mākslas skolotāja, vizuālās mākslas pulciņa skolotāja | |
Krūmiņa Katrīna Marta | pagarinātās dienas grupas skolotāja, pedagogs palīgs, latviešu valodas skolotāja jauniebraucējiem | 6.c klases audzinātāja |
Ķimene Nikola | angļu valodas skolotāja | |
Logina Renāte | sociālais pedagogs | 5.a klases audzinātāja |
Mačuka Inga | sākumskolas skolotāja | 1.c klases audzinātāja |
Melngaile Kristiāna Līga | matemātikas skolotāja | 4.b klases audzinātāja |
Mieze Sandra | teātra mākslas skolotāja, teātra un skatuves runas pulciņu skolotāja | |
Pelša Indra | matemātikas skolotāja | |
Petrova Liudmila | pedagoga palīgs Ukrainas skolēniem | |
Pilāne Linda | vēstures skolotāja | |
Pluģis Mārtiņš | sporta skolotājs, futbola pulciņa skolotājs | 3.b klases audzinātājs |
Purvaine Dace | sporta organizators, sporta skolotāja | 6.b klases audzinātāja |
Saveļjeva Zoja | krievu valodas skolotāja | |
Savrinoviča Gunita | dizaina un tehnoloģiju skolotāja | |
Skudrīte Solvita | 1. – 4. klašu skolotāja | 1.b klases audzinātāja |
Smilga Nora | pedagogs palīgs | |
Suško Ludmila | 1. – 4. klašu skolotāja | 4.a klases skolotāja |
Šiltere Regīna | fizikas skolotāja | |
Šube Anita | latviešu valodas skolotāja | 8.b klases audzinātāja |
Tālbergs Askolds | vēstures skolotājs | |
Veismane Laura | angļu valodas skolotāja | |
Vicinska Ārija | direktores vietniece izglītības jomā, angļu valodas skolotāja | |
Vizule Laura | pagarinātās dienas grupas skolotāja, pedagoga palīgs | |
Vīksna Aivars | koncertmeistars | |
Zaica Irēna | sociālo zinību skolotāja, programmas “Latvijas skolas soma” vadītāja, tautas deju kolektīva “Imanta” vadītāja | 7.b klases audzinātāja |
Zonberga Aija | izglītības psihologs | 2.a klases audzinātāja |
Žemaite Inese | 1. – 5. klašu skolotāja | 2. c klases audzinātāja |