Lepojamies ar mūsu galda hokejistu panākumiem!

11.maijā aizvadīti noslēdzošie posmi Latvijas kausā un Amatieru līgā galda hokejā un sadalīti kausi kopvērtējumā. Amatieru līgas čempiona titulu kopvērtējumā U-13 kategorijā izcīnīja Rūdolfs (4.b), posmā šoreiz ieņemdams 2.vietu. Gustavam (4.a) – 3.vieta posmā un arī kopvērtējumā, savukārt Ēriks (5.a) ieņēma 5.vietu U-13 kategorijā. Esam lepni, ka vīru kategorijā kopvērtējumā izcīnīta skolas dubultuzvara – 1.vieta Markam (12.b), bet otrā viņa klasesbiedram Rihardam. Posmā Markam un Rihardam attiecīgi 1. un 3.vieta. Savas otrās sacensības Latvijā aizvadīja arī Alekss (4.a), kurš “amatieros” ieņēma 1.vietu 2.līgā, 11.vietu U-13 kategorijā un 22.vietu kopvērtējumā. Mūsu skolas galda hokeja pulciņa vadītājam Kristapam Naglim 27.vieta turnīrā un 26.vieta kopvērtējumā, savukārt Rūdolfs un Gustavs iekļuva arī Latvijas kausā, ieņemot attiecīgi 43. un 44. vietu. Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem šajā sezonā, un īpašs paldies 12.b klases skolēnam Kristapam, kas vadīja nodarbības un iesaistīja skolēnus šī interesantā sporta veida sacensībās, gūstot lieliskus panākumus!