Galda hokejisti priecē ar rezultātiem!

2.martā Inčukalnā tika aizvadīts Latvijas čempionāts galda hokejā, kura ietvaros norisinājās arī Amatieru līgas 5.posms. Mūsu skolu pārstāvēja 7 dalībnieki, čempionātu uzsākot no kvalifikācijas kārtas. 101 dalībnieku konkurencē visaugstāko pozīciju kopvērtējumā ieņēma Kristaps (12.b) – 41.vieta, bet 2 vietas zemāk ierindojās Kristapa brālis Edgars (6.a). Savukārt Rūdolfam (4.b), Rihardam (12.b) un  Markam (12.b) attiecīgi 50., 56. un 59.vieta. 63.vietu kopvērtējumā ieguva Ēriks (5.a), bet Gustavam (4.a) šoreiz 65.vieta. Kārtējo reizi liels prieks par rezultātiem Amatieru līgā, kurā gan kopvērtējumā, gan bērnu kategorijā 1.vietu izcīnīja Rūdolfs. Ērikam bērnu kategorijā 4.vieta (kopvērtējumā – 9.vieta), bet Gustavam 5.vieta (kopvērtējumā – 10.vieta) bērnu konkurencē. Vīru kategorijās arī šoreiz pirmais bija Rihards (kopvērtējumā 6.vieta), bet otrais – Marks (kopvērtējumā 7.vieta). Esam lepni un priecājamies par mūsu skolēnu panākumiem šajā sporta veidā!