Galda hokejisti ceļ meistarību

5. novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā norisinājās Amatieru līgas 3.posms un Rīgas Čempionāts galda hokejā. Skolas komandu pārstāvēja rekordliels dalībnieku skaits – 16 (9 amatieros un 7 Rīgas Čempionātā).

Jau otro reizi sezonā pārsteigumu sagādāja Artūrs Zasurcevs, kurš iekļuva augstākajā līgā Rīgas Čempionātā, uz otro līgu aizsūtot Edgaru Nagli, bet Gustavu Keisteru pēdējā spēlē atstāja 3.līgā. Tikpat lielu, bet negatīvu pārsteigumu sagādāja treneris Kristaps, kurš aizvadīja savu neveiksmīgāko turnīru pēdējo gadu laikā. Apakšgrupā izšķirošajā spēlē piekāpās savam audzēknim Jēkabam Reķim, kas Kristapu nosūtīja uz 3.līgu.

Noslēgumā Artūrs ieņēma 19.vietu (5.vieta junioros), bet jāpiebilst, ka viņš apspēlēja Pasaules reitinga pirmo numuru Raineru Kalniņu ar 4:3. Edgars dominēja otrajā līgā un ieņēma 21.vietu (6.vieta junioros), Alekss 22.vietā, bet Jēkabs 26. vietā. 3.līgā bez pārsteigumiem uzvaru izcīnīja Kristaps, kur savus spēkus pret treneri varēja pārbaudīt liela daļa mūsu amatieru spēlētāju. Rīgas Čempionāta 3.līgā no Amatieru līgas kvalificējās Reinis Stacēvičs, Ričards Kalniņš, Daniels Stepanovs un Emīls Matiass Reinfelds. Emīls ieņēma 4.vietu šai līgā un ar to nodrošināja savu uzvaru Amatieru līgā, Ričards ieņēma 6.vietu līgā, 2.vietu amatieru kopvērtējumā un 1.vietu amatieru u13 grupā. Bet tas vēl nav viss… Ričards arī zem sevis atstāja divus ne-amatieru u13 dalībniekus, to starpā arī savu klasesbiedru Henriju Prokuratovu, līdz ar to Ričards mājās devās ar divām trofejām, jo izcīnīta arī 2.vieta u13 grupā Rīgas Čempionātā. Daniels turpina savu stabilo 2.vietas ieņemšanu amatieru u13 grupā, tikmēr Reinim pavisam nedaudz pietrūka, līdz pjedestālam – šoreiz 4.vieta u13 grupā. Savukārt Danielam tikpat maz pietrūka, lai kopā ar Ričardu divreiz kāptu uz goda pjedestāla- 4.vieta u13 grupā Rīgas Čempionātā. Henrijs šoreiz 6.vieta u13 grupā.

Vēl uz goda pjedestāla kāpa Krišjāņa Zemņicka (pievienojās skolas galda hokeja komandai no Rīgas Imantas vidusskolas) tētis Jānis (2.vieta pieaugušo grupā), kamēr pašam Krišjānim 4.vieta Junioru grupā Amatieru līgā, Niklāvam Pēterim Sviklim 5., bet Krišjānim Timberam 6.vieta šai nominācijā. Bet pats jaunākais dalībnieks no mūsu pārstāvjiem Einārs Gūze ieņēma 10.vietu u13 grupā starp amatieriem.