Galda hokeja entuziasti gūst nozīmīgus panākumus

3. februārī norisinājās pēdējie posmi Amatieru līgā un Latvijas kausā galda hokejā. Rīgas 69. vidusskolas skolēni atkal paspīdēja uz goda pjedestāla. Šoreiz 1. vietu bērnu klasē izcīnīja Edgars Naglis (5.a) , bet 2.vietu – Jēkabs Zvans (5.a). Savukārt Marks Dzenis (11.b) visas sezonas kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu junioru klasē. Kopvērtējumā Amatieru līgas 5.posmā Edgaram 2.vieta, Jēkabam – 8., Markam – 16., Rihardam Mazitānam (11.b) – 17., Gustavam Keisteram – 30., viņa tētim Jurim – 34.vieta 48 spēlētāju konkurencē. Latvijas kausa 4. posmā Kristaps Naglis (11.b) izcīnīja 45. vietu, bet viņa brālis Edgars, kurš izcīnīja iespēju spēlēt Latvijas kausā, uzvarot savā grupā Amatieru līgā, ierindojās 57. vietā 60 dalībnieku konkurencē. Lepojamies ar skolēnu sasniegumiem! Paldies skolas galda hokeja entuziastiem un nodarbību vadītājiem Kristapam, Markam un Rihardam (11.b)!