Esam lepni par mūsu skolēnu sasniegumiem

10. novembrī Ventspilī tika aizvadīts galda hokeja sacensību 2.posms Amatieru līgā un Latvijas kausā. Kā atzīst mūsu skolas galda hokeja spēles entuziastu pulciņa vadīājs, Skolēnu padomes Izglītības un sporta komitejas koordinators, 12.b klases skolēns Kristaps Naglis, “šīs bija panākumiem bagātas sacensības, kurās 4.b klases skolēns Rūdolfs izcīnīja 1.vietu Amatieru līgā kopvērtējumā, 1.vietu bērnu kategorijā Amatieru līgā un 3.vietu Latvijas kausā bērnu grupā. Tādējādi Rūdolfs ir pirmais mūsu skolas galda hokeja spēlētājs, kas izcīna godalgotas vietas Latvijas kausā.”  2.vietu Amatieru līgā bērnu grupā izcīnīja 4.a klases skolēns Gustavs, savukārt vīru klasē 1. un 2.vietu attiecīgi  ieguva 12.b klases skolēni Marks un Rihards. Kopvērtējumā Amatieru līgā 1.vieta – Rūdolfs, 2. – Marks, 4. – Gustavs, bet 6.vietā – Rihards. Visi spēlētāji iekļuva arī Latvijas kausā, kur jau spēlē brāļi Kristaps un Edgars Nagļi. Kopvērtējumā nepārspēts no mūsējiem palika Rūdolfs, ierindojoties 40.vietā, savukārt Kristaps (12.b) – 44.vietā, Marks (12.b) – 45., Edgars (6.a) – 46., Gustavs (4.a) – 49., Rihards (12.b) – 51.vietā. Sveicam un lepojamies!