Lepojamies ar galda hokejistu panākumiem Pasaules čempionātā

Labas ziņas no Norvēģijas – sekmīgi iesākās Pasaules Čempionāta galda hokejā maratons ar Kristapa izcīnīto 3.vietu Bryne Grand Prix turnīrā, tikmēr brālis Edgars šai turnīrā ieņēma 10. vietu, esot labākais Junioru konkurencē. 16.jūnija agrā rītā sākās galvenie mači, kuros Edgars pārstāvēja Latvijas Junioru izlasi, bet vēlāk kopā ar Aleksu aizvadīja individuālos mačus Pasaules Junioru Čempionātā, savukārt sestdien uz startā devās arī Henrijs, Ričards un Kristaps, startējot attiecīgi U13 un OPEN kategorijās. Liels panākums mūsu Latvijas junioru izlasei, kura uzvarēja savas kategorijas Pasaules čempionātā ar Edgaru sastāvā, līdz ar to mūsu skolas komandai ir savs pirmais pasaules čempions 💪🏻, savukārt Henrija smagais darbs šajā sezonā rezultējās ar vicečempiona godu Pasaules čempionāta U13 kategorijā, ļoti sīvā finālā piekāpjoties citam latvietim – Raineram Neijam. Tikmēr individuālajā junioru turnīrā Edgars iekļuva izslēgšanas spēlēs un ieņēma 7.vietu pasaulē, kamēr Alekss izcīnīja 12. vietu, bet Ričardam U13 turnīrā līdz izslēgšanas spēlēm pietrūka 1 punkts un tas deva 9.vietu pasaulē. Malači mūsējie! Paldies trenerim Kristapam Naglim un visiem, kas turēja īkšķus un atbalstīja!