Galda hokejisti pošas uz Pasaules čempionātu

13.maijā noslēdzās gan Latvijas, gan visas pasaules sezonas turnīri galda hokejā un arī mūsējie salika pēdējos punktus uz “i” pirms došanās uz Pasaules Čempionātu. Henrijs izcīnīja 1.vietu Latvijas kausa 4.posmā, tādējādi nodrošinot arī savu uzvaru kopvērtējumā, bet jau nedēļu iepriekš bija zināms, ka Henrijs ir arī Pasaules tūres čempions – tas viss U13 kategorijā. Savu labāko turnīru īstajā brīdī aizvadīja treneris Kristaps, kurš ieņēma 5.vietu, tādējādi izcīnot pēdējo ceļazīmi Latvijas pieaugušo izlasē uz Pasaules Čempionātu. To pašu paveica arī Alekss – izcīnīja 19.vietu, ar ko pietika, lai nonāktu Latvijas Junioru izlasē. Vēl uz goda pjedestāla kāpa gan Niklāvs, gan Roberts, gan Krišjāņa tētis Jānis, gan Daniels, gan Ričards (sīkāk skatīt bildēs). Esam aizvadījuši lielisku sezonu – paldies vecākiem par atbalstu un jauniešiem par neizsmeļamo cīņassparu un enerģiju. Jūnija vidū Latvijas izlasi Pasaules Čempionātā Norvēģijā dažādās kategorijās pārstāvēs Kristaps, Edgars, Henrijs, Ričards un Alekss. Lepojamies ar galda hokejistu panākumiem! Paldies trenerim Kristapam Naglim par ieguldījumu sportistu izaugsmē!