Galda hokeja turnīrs aizvadīts godam!

30. aprīlī skolas aktu zālē tika aizvadīts turnīrs galda hokejā, kopā pulcējot 19 dalībniekus. Piedalījās gan skolas skolēni, gan bijušie skolēni, gan viesi no Rīgas, Valmieras un Burtniekiem. Pēc grupu turnīra izslēgšanas spēlēs cīnījās astoņi labākie, un par čempionu kļuva Lūkass Jurka no Valmieras, finālā līdz 3 uzvarām apspēlējot Edgaru Nagli 3-1, 3. vietu izcīnīja Sandis Krasts no Valmieras, bronzas sērijā pieveicot turnīra organizatoru Kristapu Nagli 3-2. 5. vietu izcīnīja Latvijas galda hokeja leģenda Egīls Belševics, savā sērijā apspēlējot Jēkabu Reķi 3-0, savukārt 7. vietu ieņēma Edgars Putniņš no Valmieras, kas ar rezultātu 3-1 sērija pieveica Aleksu Skudrīti. Par U13 čempionu tika kronēts jau pieminētais E. Putniņš, otro vietu izcīnīja vienīgā dāmu pārstāve Katrīna Ļihačova, trešajā vietā, pateicoties grupu turnīrā izcīnītai uzvarai pār savu treneri un skolotāju ar 1-0, ierindojās Henrijs Prokuratovs, 4. vietā Arnis Salmiņš no Burtniekiem, 5. – Krišjānis Timbers, bet 6. vietā Ričards Kalniņš. Paralēli izslēgšanas spēlēm notika arī 1 gola turnīrs un pāru turnīrs tiem, kas Play-off nespēlēja. Par 1 gola čempionu kļuva Oskars Einbergs no Valmieras, finālā uzvarot Reini Stacēviču, bet ļoti spraigā konkurencē par pāru turnīra uzvarētājiem kļuva Rūdolfs Pilāns duetā ar Arni Salmiņu. Visi rezultāti apskatāmi bildēs. Paldies skolas galda hokeja trenerim Kristapam Naglim par turnīra organizēšanu un dalībnieku iesaisti!