Galda hokejisti grupu turnīrā iekļūst starp labākajiem

15. februārī Rīgas Kultūru vidusskolā tika aizvadīti Latvijas Kausa 3. un Amatieru līgas 4. posms galda hokejā. Mūsu skolu pārstāvēja 12 dalībnieki – 9 Amatieru līgā un 3 Latvijas Kausā. Visaugstāk “aizspēlējās” Edgars (7.a), kuram pirmo reizi izdevās iekļūt Latvijas Kausa 1. līgā un kopvērtējumā 22. vieta, brālis Kristaps šoreiz 6 vietas zemāk. Gustavs (5.a) ieņēma 51. vietu. No Amatieru līgas Latvijas Kausa 3. līgā, esot starp labākajiem grupu turnīrā, iekļuva Jēkabs Reķis (6.a) un izcīnīja 4. vietu Amatieru līgas U14 kategorijā. Starp labākajiem 20 spēlētājiem Amatieru līgā iekļuva arī Emīls Matiass Reinfelds (6.a), Niklāvs Pēteris Sviklis (5.a) un Alekss Skudrītis (5.a). Karīna Dzene (5.b) izcīnīja 4. vietu sieviešu konkurencē. Sacensībās debitēja Ernests Vidžups (3.a) un Artūrs Zasurcevs (5.a), piedalījās arī Krišjānis Timbers (4.b) un Alma Biltaure (3.b). Nākamās sacensības pavisam drīz – 7. martā Inčukalnā. Ir, kur tiekties un sasniegt personīgās uzvaras! Paldies mūsu skolas galda hokeja pulciņa vadītājiem Kristapam Naglim un Rihardam Mazitānam par ieguldīto darbu!