Galda hokeja sacensības pulcē entuziastus

Mūsu skola bez galda hokeja nodarbībām vairs nav iedomājama. Vairākkārt jau esam stāstījuši par to norisi, kā arī sportistu panākumiem dažādās sacensībās. “Strādīgajā” sestdienā, 21.aprīlī, skolā norisinājās galda hokeja sacensības 3.-11.klašu grupā, kurā piedalījās skolēni ar dažādu šīs spēles prasmju līmeni. Arī dalībnieku atšķirīgajai vecuma grupai nav noteicoša loma panākumu gūšanā. Visu izšķir kustību koordinācija, veiklība un reakcija. Un tā – uzvaru turnīrā izcīnīja Rūdolfs (3.b), finālā apspēlējot Ģirtu no 11.b. Savukārt bronzas medaļu izcīnīja Kārlis (3.b), kas spēlē par trešo vietu uzvarēja Markusu no 5.b klases. 5.-8. vietu ieņēma Linarts (11.b), Anders (3.b), Raivo (7.a) un Viestards (3.a). Turnīrā tika apbalvoti arī 3 labākie 3.-6. klašu grupā, kur trijnieku veidoja jau pieminētie Rūdolfs, Kārlis un Markuss, bet 7.-11. klašu grupā labākie bija Ģirts, Linarts un Raivo. Īpašā nominācijā spēlētājiem, kas nav apmeklējuši galda hokeja nodarbības skolā, labākie bija Markuss, Raivo un Kristaps (6.a). Paldies visiem, kas piedalījās sacensībās, kā arī vislielāko paldies sakām Skolēnu padomes pārstāvim, 11.b klases skolēnam Kristapam, kā arī viņa domubiedriem Rihardam un Markam, par pašiniciatīvu nodarbību un sacensību organizēšanā!